• Cad-Cam Cae

  • Tel erzoyon

  • Makineler

    Makine Parkuru

Ana Sayfa » Kurumsal

Kurumsal

Mouldmaker 2008 yılında kuruldu.Mouldmaker bu tarihten beri sac kesme kalıbı üretmekte olup 2009 başlarında bazı araçların fren yedek parçalarını ve sac metal parçalarının üretimine başlamıştır.Konyada kurulu olan tümosan traktor ana montaj fabrikasına 40 a yakın sac ve benzeri türevde ürün veren mouldmaker gelişimini hızla devam ettirerek üretim kapasitesini hızla artırmıştır.270 metrekare kapalı alanda kurulan mouldmaker günümüzde kurulu alanını üretim grupları toplamında 1500 metrekareye çıkarmıştır.

 

Tecrübe teknoloji ve benzeri üretim artırıcı unsurları bünyesinde bulundurun mouldmaker tek hedef ihracat sloganı ile özellikle sac metal alanında ürün çeşidini artırma yönünde yoluna hızla devam etmektedir.

 

Özel sac metal ürünler ve üksek imalat işçiliklerini düşürmeyi sağlayan kalıplar yapmayı hedef edinen mouldmaker firmaların çözüm ortağı olmaya doğru gitmektedir.

 

Kaliteli kalıp ürün demektir.Kalıplarda tecrübe edinilmiş malzeme bilgisi sayesinde üretim giderine boğmayan ihtiyaca göre kalıp tasarımları ilk ürün maliyetlerinin zorluğunu aşmak açısından firmalara büyük  kolaylıklar sağlanmaktadır.Alışılmış çelik kullanımının yaygın olduğu günümüzde usta çırak tecrübesine dayanan malzeme kullanımı  teorisine takılı kalmayan mouldmaker muhendislik ve tekniğe dayalı malzeme kullanımı sayesinde firmaları kalıp çöplüğü haline çevirmek yerine iş yapan kalıp stoğu oluşturmayı baz almaktadır.

Yedek parça konusunda da 12 yıllık bi geçmişe dayanan mouldmaker tecrübesi ile kamyon ve otobüs grubunda fren sistemlerine yedek parça üreten firmamız kaliteli ve orjinale en uygun ürünü üretmektedir.


Firma bünyesinden bir kalıp hanenin  olması neticesinde özel ürünler az bulunan çeşitlere de çözümler sunan mouldmaker otomotiv endüstrisi alanında kendisini ispatlamıştır.

 

Yerel ve yabancı alanda grubunun devlerine hizmet veren mouldmaker sizlere çözümler sunmaya devam edecektir.

Fevzi Çakmak Mah.10753 Sk.Astim Sanayi Sitesi D blok No:24/F Karatay / Konya /TURKEY
konya web tasarım,haber sistemleriTemel Bilişim - Konya Web Tasarım